Grawerowanie Laserowe

Nasze urządzenie laserowe służy do grawerowania w różnych materiałach. Jesteśmy w stanie znakować różnego rodzaju materiały. Regulowana moc pozwala grawerować w różnych materiałach.


Cięcie Laserowe
Technologia Laserowa pozwala na cięcie niektórych materiałów są to laminaty, plexi, niektóre metale, Karton i niektóre tworzywa. Cięcie laserowe jest wykorzystywanie przede wszystkim w produkcji art. reklamowych: Litery z Plexi, Litery z Sklejki, Stojaki i wieszaki reklamowe, elementy dekoracyjne, Tablice rozdzielcze i informacyjne o nietypowych kształtach.


Pieczątki
Nasze urządzenie jest ustawione do produkcji pieczątek. Pliki są przyjmowane codziennie do godziny 17.00 i wysyłane lub wydawane następnego dnia. Ponieważ zajmujemy się produkcją przemysłową nasza oferta jest najtańsza. Dla sklepów i punktów zajmujących się sprzedażą pieczątek posiadamy specjalną ofertę. Możemy dopasować państwa potrzeby do naszej pracy. Poniżej podajemy cennik detaliczny, pośrednicy rejestrując się uzyskują prawo do dużych rabatów.


Tabliczki Znamionowe
Znajomość zagadnień technologicznych oraz norm unijnych pozwoliła nam sprostać państwa oczekiwaniom w produkcji tabliczek znamionowych oraz oznaczeń niektórych elementów kluczowych w maszynach przemysłowych. Obecnie dyrektywy unijne oraz normy Polskie wymuszają na producentach prawidłowe oznakowanie urządzeń produkcyjnych. W tym celu posiadamy ofertę na produkcie tabliczek znamionowych do urządzeń z laminatu lub metalu.Zaproszenia Grawerowane
Dla najbardziej wymagających klientów chcących wyróżnić się z pośród innych firm posiadamy ofertę na grawerowanie i znakowanie zaproszeń i kartek okolicznościowych w limitowanych seriach. W naszej technologii nie ponoszą państwo kosztów związanych z zamówieniem wykrojnika. Tylko za usługę grawerowania laserowego. Jeżeli mamy na składzie papier to jesteśmy w stanie wykonać usługę w góra 3 dni w zależności od nakładu pracy.

Materiały do Grawerowania laserowego:

- Plexi
- Laminaty
- Szkło
- Kryształ
- Metale
- Kamienie
- Tworzywa
- Art. Gumowe
- Art. Reklamowe
- Drewno
- Sklejka
- i Inne
Materiały do Cięcia laserowego:

- Plexi
- Laminaty
- Kamienie
- Niektóre Tworzywa
- Art. Gumowe
- Drewno
- Sklejka
- i Inne